خاص ترین رستوران های دنیا را با هتلستان بشناسید.

هورافن فوشی ، مالدیو

هنگامیکه شما به مالدیو فکر می کنید ، احتمالا اولین تصویری است که به ذهن می رسد شن و ماسه سفید زیبا ، غروب های باورنکردنی ، موجودات رنگی زیر آب را متجسم می شوید. لذت بردن از شام خود را زیر نور چشم نواز ستارگان و اوقات خود را با غواصی و آب گرم را در هتل هووافن فوشی و البته رستوران هووافن فوشی همراه باشید . این مجموعه ترکیبی فوق العاده از معماری مالدیو است که دارای طراحی و تجهیزات پیشرفته است.از نکات حائز اهمیت هووافن فوشی بسیار دوست داشتنی و خاص وضوح بسیار زیاد آب آن است که منظره ای رمانتیک و رویایی را به ارمغان می آورد.

رستوران آبشاری لباسین ، فیلیپین

این رستوران هیجان انگیز در میان کاخ های اسپانیایی در فیلیپین واقع شده است . از آنجا که در وسط رودخانه و آبشار واقع شده است بسیار موردتوجه و زیباست. تماشا و صدای آبشار و آبی که زیر پایتان رد می شود ، میزهای این رستوران که ساخته شده از چوب بامبوست و همچنین چندین چشمه آب گرم با خواص دارویی که در نزدیکی این رستوران است  لباسین را به جاذبه گردشگری فیلیپین بدل کرده است.

رستوران آشیانه پرنده سونوا تایلند

رستوران آشیانه پرنده واقع در سونوا قطعا جز رستوران های رمانتیک و خاص کشور تایلند می باشد. این رستوران متشکل از لانه های بسیار زیباست که در بالای درخت در ارتفاع 16 متری از زمین قرار دارد و همین موجب می شود به هنگام صرف غذا منظره ای چشم نواز و جذاب را به تماشا بنشینید. این رستوران جذاب به وقت طلوع و غروب آفتاب و البته به وقت شب منظره ای جذاب را در چشم بیننده رقم می زند.

رستوران غار گرتو، رایاوی

رستوران رمانتیک گرتو واقع در رایاوی کشور تایلند به عنوان غار ناهار خوری شناخته شده است . این رستوران آهکی در ساحل پرانانگ واقع شده است . فضای خاص و رمانتیک ، ناهارخوری در ساحل ، به نظاره نشستن غروب آفتاب و یا صرف شام زیرنور ماه و ستارگان همه و همه را می توانید در گروتو رایاوی تجربه کنید . تخص این رستوران یک غذای دریایی کبابی است که در هفته چندین شب خاص آماده سرو است . در این رستوران می توانید شن و ماسه را زیر پای خود لمس کنید و از منظره باشکوه دریا نهایت لذت را ببرید .

رستوران صخره ای (راک رستوران)

 رستوران صخره ای واقع در جزیره زنگبار قطعا جاذبه گردشگری در دل اقیانوس هند است . راک رستوران (رستوران سنگی و صخره ای ) از عجیب ترین و در عین حال خاص ترین رستوران ها در نوع خود است . تکه سنگی بزرگ در ساحل میچانوی در آب قرار دارد که بنای این رستوران منحصر به فرد را تشکیل داده است ، برای رسیدن به این رستوران می توان پیاده روی در آب ، شنا ، قایق سواری را در گزینه های خود قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1397/03/29
منبع :
تعداد بازدید 1603
   مجله
درباره ما

تمامي فعالیتهای مربوط سامانه هتلستان، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد. فعالیت های هتلستان تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است . این سامانه رزرو هتل با پشتیبانی24 ساعته 7 روز هفته، در کمترین زمان به شما کمک می کند تا هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. تماس: 7-44499265 موبایل: 09902390204

تماس با ما

میدان پونک مجتمع تجاری بوستان ورودی c واحد تجاری782

09902390204پشتیبانی 24 ساعته

021-44499266

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست
شماره حساب ها
پاسارگاد
مجید صالح پور
2318000122570771
شماره کارت پاسارگاد
مجید صالح پور
5022291066457597
logo-samandehi